Salonik.Net | Darmowe blogi WordPress

Regulamin

Użytkownicy serwisu salonik.net przed rejestracją zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem serwisu, a założenie nowego konta oznacza jego akceptację.

 1. Serwis salonik.net zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia wszystkich usług związanych z udostępnianiem blogów bez podania przyczyn.
 2. Serwis salonik.net dołoży wszelkich starań aby zapewnić sprawne działanie serwisu oraz zapewnić pomoc swoim użytkownikom.
 3. Serwis salonik.net zastrzega sobie prawo do wprowadzenia opłat za niektóre usługi.
 4. Serwis salonik.net zastrzega sobie prawo do wyświetlania reklam na stronach należących do systemu i nie odpowiada za ich treść. Reklamy mogą być wyświetlane maksymalnie dla 50% odsłon stron użytkowników. 50% odsłon stron użytkowników mogą wypełnić własne reklamy użytkowników.
 5. Użytkownik serwisu salonik.net ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie treści publikowane w jego serwisie (blogu) oraz za wszystkie swoje wypowiedzi.
 6. Użytkownik serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za każdą działalność prowadzoną przy pomocy serwisu oraz konta w serwisie. Blog nie może być wykorzystywany niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.
 7. Administracja serwisu ma prawo usunąć bloga bez ostrzeżenia, jeśli:
  - blog wykorzystywany jest niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem
  - blog nie był używany (aktualizowany) w ciągu ostatnich 60 dn
  - na serwerze znajdują się pliki, które nie są wykorzystywane na blogu i publikowane na innych serwisach
  - blog jest wykorzystywany w systemach typu autosurf lub podobnych, które generują sztuczny ruch obciążający serwery
  - w przypadkach działania właściciela blogu prowadzone są na szkodę serwisu salonik.net
 8. Serwis salonik.net zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich publikacji.

 

Theme Design by devolux.nh2.me